WWE Hellas

WWE Community

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων
Ο Καιρός σε όλη την χώρα
Weather in Athens
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 

Jericho On WWE Return, Cena/Rock, DWTS Experience

Go down 
AuthorMessage
ΜιΧαΛηΣ
Streaming team

Αριθμός μηνυμάτων : 133
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-13
Τόπος : Ηράκλειο

PostSubject: Jericho On WWE Return, Cena/Rock, DWTS Experience   Tue May 17 2011, 10:24

Το σύνολο του Dancing With the Stars εμπειρία - και πως σε σύγκριση με άλλες πτυχές της ζωής / σταδιοδρομίας του

"Νομίζω ότι σόκαρε πολλούς ανθρώπους, σε χρέωση. Πρέπει να είσαι το φως στα πόδια και κάπως πρέπει να σας πάνω & κάτω πολύ γρήγορα. Και ήμουν πολύ ελαφριά στα πόδια μου, το οποίο θα πρέπει να είναι στην πάλη. Επίσης, τα πράγματα όπως ισορροπίας και κατανομή βάρους και τέτοια πράγματα. ακρόαση Επίσης μουσική και κρατώντας ένα beat στο μυαλό μου. Υπήρχαν πολλά πράγματα που με βοήθησαν, αλλά και πολλά πράγματα που με εμπόδισε. Η πάλη είναι κάτι για το οποίο είσαι πολύ συμπαγής. You ' εκ νέου πολύ που σε - όσο το σώμα σας Δεν θέλετε κανέναν να πέσει πάνω σου για το χορό, είναι πολύ μεγάλη ανοιχτή και σας κάνει πολλά πράγματα και δημιουργεί.. - που κατά κανόνα δεν θα κάνει, στην πάλη - . ή στη ζωή, σε γενικές γραμμές λοιπόν, έπρεπε να καταρτιστούν εκ νέου για το σώμα μου - και να κάνω πράγματα σε περισσότερο ένα είδος χορού της τρόπο ».

σκέψεις Chris «σε πολλές παλαιστές να τον υποστηρίζει κατά τη διάρκεια Χορεύοντας με τα αστέρια

Τι είδους πράγματα συνέβησαν στο παρασκήνιο κατά τη διάρκεια DWTS - και πράγματα που δεν του αέρα για τις παραστάσεις

Fozzy είναι σε καλή κατάσταση και τουριστικών - αλλά πώς το σκοπό αυτό την επιστροφή του στο WWE;

«Εγώ δεν ξέρω όπου η πίεση προέρχεται από. Ακούω τους ανθρώπους που ρωτούν όταν έρχομαι πίσω και ποτέ δεν είπα αν ή όταν ερχόμουν πίσω. Και δεν είμαι σίγουρος πότε θα είναι αυτό. Συμβόλαιο μου έληξε τον Σεπτέμβριο και Χορεύοντας με τα αστέρια »ήταν να ανεβαίνει και είδα ότι Fozzy είχε πολλά περιοδεία ημερομηνίες, έρχεται πάρα πολύ Μπορεί να κάνει πολλά πάλης οπαδοί δυσαρεστημένοι, αλλά είναι αφήνοντας πολλές λάτρεις της μουσικής χαρούμενος. - τώρα που είμαστε . περιοδεύσει τόσο πολύ Fozzy έχει μεγαλύτερο fanbase είναι τώρα -. περισσότερο από ποτέ και με Fozzy, μετά από όλα αυτά τα χρόνια κερδίζει όλο ορμή και τώρα παίζουμε με συγκροτήματα όπως οι Metallica και Anthrax και θηλιά και νομίζω ότι οι άνθρωποι πρέπει να καταλάβουν γιατί εμείς » τουριστικών εκ νέου και θα πρέπει να είναι περήφανος για μένα γι 'αυτό. "

Chris την επιστρέφουμε στο WWE και πως οι φίλαθλοι θα αντιδράσει αν πάει για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, από ό, τι αρχικά αναμενόταν

Πώς η κατάρτιση για DWTS ήταν σε σχέση με την κατάρτιση για το δαχτυλίδι

Οι σκέψεις του σχετικά με την ενός χρόνου κατασκευής για το κύριο γεγονός της WrestleMania 28 - με το βράχο και τον John Cena

Τι Chris σκέψη ήταν μεγαλύτερη γωνία του / αντιπαλότητα και γιατί;

«Η γωνία με HBK το 2008. Ήταν η καλύτερη γωνία ήμουν ποτέ μέσα Και πιστεύω ότι ήταν μία από τις καλύτερες γωνίες ποτέ. Νομίζω ότι θα πρέπει να θέσει ένα DVD σε αυτή γωνία ακριβώς όπως ένα εγχειρίδιο για το πώς να σβήσουμε ένα πραγματικά διασκεδαστικό γωνία επειδή ήταν τόσο οργανικά. Ποτέ δεν έπρεπε να είναι τίποτα περισσότερο από ένα πράγμα ενός αγώνα. Ήμουν υποτιθέμενος για να ενεργοποιήσετε την Shawn σε έναν αγώνα που ήμουν φιλοξενούμενος-διαιτησία κατά του Μπατίστα. Και ένα πράγμα που οδήγησε σε μια άλλη και 8 μήνες αργότερα, παλεύουμε για τον παγκόσμιο τίτλο. - μετά από μία από τις μεγαλύτερες γωνίες ποτέ Και ήταν επειδή το ρεαλισμό του που ήταν 2 παιδιά που έχουν μεγάλη χημεία τόσο στο δαχτυλίδι και έξω. - και είχαμε μεγάλη . ιδέες Ήταν μια πραγματικά δροσερή γωνία, επειδή μερικές φορές οι άνθρωποι πηγαίνουν «πραγματική πάλη είναι επίδειξη-επιχείρηση», αλλά υπάρχει κάτι γι 'αυτό - όταν αυτά τα παιδιά δεν είναι απομίμηση, υπάρχει κάτι πραγματικά γι' αυτό και πήρε μια ζωή από το είναι "

Συν πολλά περισσότερα!

Για το πλήρες 15 + λεπτά συνέντευξη, κάντε κλικ εδώhttp://radio.thescore.com/episodes/chris-jericho-full-05162011
Πηγή http://www.wrestlezone.com/

Last edited by ΜιΧαΛηΣ on Tue May 17 2011, 11:12; edited 1 time in total (Reason for editing : Μετάφραση!!!)
Back to top Go down
View user profile http://wwehellas.forumgreek.com/

Jericho On WWE Return, Cena/Rock, DWTS Experience
Back to top 
Page 1 of 1