WWE Hellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Hellas

WWE Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» PES 2012 [Official topic]
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyTue Oct 11 2011, 09:23 by ΜιΧαΛηΣ

» Ξεπούλησε το FIFA 12 3
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyMon Oct 10 2011, 03:44 by ΜιΧαΛηΣ

» WWEHellas UserBars (Official Topic)
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyMon Aug 29 2011, 11:31 by kostas55

» Σας αρεσει το site μας??
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptySat Jul 16 2011, 02:08 by kostas55

» Καλως ήρθατε!
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptySat Jul 16 2011, 02:07 by kostas55

» Grand Theft Auto Vice City
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyFri Jul 15 2011, 23:56 by Μιχάληs

» Παιδια παιζει κανεις απο εδω GTA San Andreas?
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyFri Jul 15 2011, 23:54 by Μιχάληs

» FIFA 11 (ένα sim ποδόσφαιρο κάθε χρόνο και καλύτερο)
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyFri Jul 15 2011, 23:53 by Μιχάληs

» Pro Evolution Soccer 2011
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyFri Jul 15 2011, 23:50 by Μιχάληs

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων
Ο Καιρός σε όλη την χώρα
Weather in Athens
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του

Go down 
AuthorMessage
ΜιΧαΛηΣ
Streaming team
ΜιΧαΛηΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-13
Ηλικία : 22
Τόπος : Ηράκλειο

Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του Empty
PostSubject: Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του   Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του EmptyThu May 19 2011, 07:42

Ε: Εμείς πάντα εδώ για το πώς κουραστική και απασχολημένος το WWE πρόγραμμα είναι. Η ερώτησή μου προς εσάς είναι αυτό ακριβώς που είναι μια εβδομάδα, όπως από την άποψη του προγραμματισμού για ένα παλαιστή; Είναι όλα πληρώσει;

-Θα στο Φοίνιξ



Τα πάντα υπόκεινται σε ορισμένες αλλαγές, ανάλογα με τον εκτελεστή. Οι παλαιστές λαμβάνονται υπόψη όλες οι ανεξάρτητοι εργολάβοι. Δεν είναι υπάλληλοι του WWE. Ένα γενικό περίγραμμα θα ήταν εάν ένας εκτελεστής σας για το ρόστερ RAW, εργάζεστε Παρασκευή-Δευτέρα. Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή είναι μη-τηλεοπτική δείχνει ότι λένε δείχνει το σπίτι. Δευτέρα θα ήταν τότε RAW. Εάν ένα Σαββατοκύριακο του PPV από ό, τι τα πράγματα θα μπορούσαν να αλλάξουν. Μπορεί να υπάρχει μόνο μια εκπομπή σπίτι την Παρασκευή και το Σάββατο είναι μια ημέρα ταξιδιού. Αν μια μεγάλη εκδήλωση του όπως SummerSlam ή WrestleMania, δεν δείχνει το σπίτι, όπως όλο το σαββατοκύριακο χρησιμοποιείται για προωθητικές ενέργειες. Μετά το RAW της Δευτέρας, κάποια παιδιά μπορεί να έχουν να πάνε στο Smackdown την Τρίτη, ενώ άλλα μπορεί να πάει σπίτι. Smackdown είναι ένα πρόγραμμα του Σαββάτου-την Τρίτη. Είναι ότι τα παιδιά είναι ανεξάρτητοι εργολάβοι, που έχουν να πληρώσουν για τα γεύματα, ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα και τέτοια. Αυτός είναι ένας λόγος για σχεδόν όλα τα παιδιά ταξιδεύουν με το άλλο ώστε να μπορούν να χωρίζεται το κόστος και να τηρούν κάθε άλλη εταιρεία. Του πολύ κοινό να πετούν κάπου την Παρασκευή, να πάρει ένα ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο, πάμε να κάνουμε την παράσταση και στη συνέχεια, είστε οδήγηση στην επόμενη πόλεις για την μέχρι να φτάσετε στο RAW. Μπορείτε να το κάνετε RAW και, στη συνέχεια, όταν θα πάτε για να πετάξει έξω από την πόλη αυτή, ρίχνετε το αυτοκίνητο μακριά σε αυτόν τον αερολιμένα. Κατά τη διάρκεια της εβδομάδας είναι «ανοικτά» ημέρες, αλλά κάποια παιδιά κάνουν προσφορές όπως συμβαίνει αργά τη νύχτα δείχνει ή ό, τι έρχεται. Και πάλι, τα πάντα υπόκεινται σε διακυμάνσεις. Αν είστε ο WWE champ από ό, τι μπορεί να έχετε κάποια ανώτερη τάξη παροχές που φροντίζουν για σας από την εταιρεία, επειδή εργάζονται σας για 7 ημέρες κατ 'ευθείαν στο να κάνει σόου και διαφημιστικών εμφανίσεων.





Ερ: Hey Justin,
σε αυτό το παρελθόν επεισόδιο εβδομάδα της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης (στο μέρος 2 πιστεύω) σας έφερε επάνω το γεγονός ότι η PPV είναι πολύ κοντά η μία στην άλλη και εγώ συμφωνώ. Μου άρεσε πραγματικά, όταν και οι δύο πρώτες και σκαμπίλι-είχαν τις δικές PPV τους κατά τη διάρκεια του έτους (ακατέργαστο άρχισε η πάλη έτος μακριά με σπασμωδική κίνηση και smack-κάτω με ημέρα της κρίσης, αν είμαι σωστός) και κάθε PPVs τους ήταν κάθε άλλο μήνα, ώστε Raw θα έχουν PPV ένα μήνα και σκαμπίλι προς τα κάτω θα είχε την επόμενη ... τότε θα διατηρήσει το εμπορικό σήμα που ενώνει (wrestlemainia) PPV είναι καλά η ερώτησή μου είναι νομίζεις ότι πρέπει να πάμε πίσω σε αυτή τη μορφή για τους οπαδούς χρήματα και το ταλέντο τους, εάν όχι πώς θα θέλατε να δείτε το κάνει

ευχαριστώ για την απάντηση αν το κάνετε, Sheldon, από Colorado Springs


Σε περίπτωση που το WWE ανάγεται στην ατομική μάρκα PPV από ό, τι το θα δούμε περισσότερες ιστορίες και πιθανόν πιο δημιουργικά πλούσιες ιστορίες. Κάθε μάρκα θα έχει περίπου 2 μήνες για την κατασκευή σε PPV που θα σημαίνει ότι πρέπει να κάνουμε περισσότερα στο πλαίσιο της φέουδα για να τους φτάσουμε στο PPV και θα υπάρχει περιθώριο για περισσότερη παιδιά να πάρουν τηλεοπτικού χρόνου να έχουμε μια διαμάχη, προκειμένου να καλυφθεί το 3 PPV ώρα με αρκετή αγώνες / ιστορίες. Το πρόβλημα που έχω όμως είναι ότι ακόμα πάρα πολλά PPV του του. Έχοντας ένα PPV κάθε 3 έως 4 εβδομάδες μειώνει τη σημασία του γεγονότος. Οικονομικά το WWE εξαρτάται από την ύπαρξη του ποσού των PPV του κάνουν, ακόμη και αν αγοράζουν τα ποσοστά είναι ό, τι θεωρούσαμε χαμηλό, εκατοντάδες χιλιάδες εξακολουθούν να πληρώνουν 40-50 δολάρια το PPV.






Ερ: Πιστεύετε ότι η χριστιανική πρέπει να κάνει ένα τακούνι σειρά του τη διάρκεια ή μετά τον αγώνα PPV σε πάνω από το όριο;

- Daniel


Νομίζω πως πρέπει να στρέψουμε την φτέρνα. Ενώ η χριστιανική έχει μια καλή βάση ανεμιστήρων, νομίζω ότι έχει πάντα το καλύτερο ως τακούνι. Ποιο είναι το χειρότερο που συμβαίνει ..... δεν παίρνει τον παγκόσμιο τίτλο;!;






Q: Γεια σου, βασικά το ερώτημά μου περιστρέφεται γύρω από τα χρήματα στην τράπεζα και να είναι σε Wrestlemania. Προσωπικά μου αρέσει η ιδέα του να έχει τη δική του PPV του γιατί δίνει τον Ιούνιο του PPV ένα μοναδικό σημείο πώλησης ενώ Wrestlemania είναι ένα σημείο πώλησης από μόνη της. Λοιπόν, τι θα γίνει παλαιστή κάρτα μέσα του ψάχνει για ένα διάλειμμα στη μεγάλη σκηνή; Η ιδέα μου είναι ότι θα το αντικαταστήσει με ένα πολυ αγώνα άτομο Cage / αγώνα περιπλέκουν και ο νικητής γίνεται "ο κ. Wrestlemania". Ο νικητής παραλαμβάνει ένα παιχνίδι της επιλογής του κατά των λαών που επιλέγει ανά πάσα στιγμή και κάποιο συμβολικό τρόπαιο. Η ιδέα μου είναι, επίσης, ότι HBK γίνεται ειδική διαιτητής για αυτόν τον αγώνα και να κόβει ένα promo όπου λέει βασικά «Κοιτάξτε, δεν θα υπάρξει ποτέ άλλη HBK. Δεν θα υπάρξει ποτέ άλλη ο κ. Wrestlemania, αλλά ο χρόνος του για σας παιδιά για να πάρει την μπάλα & τρέχει με αυτό ». Δίνει μια πληθώρα ταλέντο να λάμψει στη μεγάλη σκηνή και δίνει HBK κάτι να κάνουμε. Το ερώτημά μου είναι εσείς συμφωνείτε ότι κάτι τέτοιο πρέπει να συμβεί και, επίσης, τι νομίζετε ότι το WWE θα πρέπει να κάνει σχετικά με MITB;

Kel από την Αγγλία


Νομίζω ότι οτιδήποτε διαφορετικό μια τέτοια διαμάχη που περιστρέφεται στον νικητή που έχουν κάποια ανταμοιβή για WrestleMania είναι καλό. Οτιδήποτε διαφορετικό και φρέσκο ​​είναι απαραίτητη. Ανταμοιβές που συνεπάγεται WrestleMania είναι πάντα ένα συν, διότι WrestleMania είναι ακόμα WrestleMania. Όσον αφορά την ιδέα HBK, σίγουρα θα είναι δημοφιλείς από τους οπαδούς που τους αρέσει να τον δουν. Θα παραμείνουν κατά πάσα πιθανότητα νοητική εικόνα για σας να φαντάζονται για επειδή δεν βλέπω να συμβαίνει επειδή HBK φαίνεται είναι αρκετά ευχαριστημένοι με τη ζωή μακριά από την πάλη. Συμφωνώ μαζί σας ότι MITB είναι καλό για τη δική PPV της, διότι WrestleMania είναι η δική σημείο πώλησής του.
Back to top Go down
https://wwehellas.forumgreek.com/
 
Τι Ταξίδια WWE είναι όπως, Christian ένα τακούνι, Too Many PPV του
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ποιός είναι ο αγαπημένος σας superstar;
» Ποιός είναι ο αγαπημένος σας legend;;

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWE Hellas :: WWE :: WWE News-
Jump to: